MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Prodloužená záruka 5 let!

Na kuchyně poskytujeme nadstandardní prodlouženou záruku 5 let s cílem posílit vaši jistotu.

Největší nabídka materiálů

Naše kuchyňské studio disponuje největší nabídkou materiálů pro kuchyňské linky v Pardubicích. Jedná se o širokou nabídku dvířek kuchyňských linek, pracovní desky, kování a elektrospotřebiče.

RYCHLÝ KONTAKT +420 603 474 814 info@stylove-kuchyne.cz
Úvod / Kuchyně / Kuchyně INFINI

Kuchyně INFINI Pardubice

Logo InfiniSystém projektování kuchyní INFINI je vyvinut tak, aby umožnil vyrobit a implementovat jakýkoliv klientem požadovaný nárok na její realizaci.

Základní rozměrová řada skříněk kuchyně není v INFINI dogma. Umí nabídnout libovolný rozměr šířky, výšky a hloubky korpusů a jím odpovídajících komponentů.

Rozměrová rozmanitost snižuje počty našich atypů, které u konkurence vždy značně zvyšují konečnou cenu.

S kuchyní INFINI si lze splnit téměř jakoukoliv představu

Stabilita korpusů a vnitřní vzhled skříněk jsou upřednostňovány přesto, že zvyšují materiálové náklady a zhoršují cenu v porovnání s konkurencí. Zprohýbaná záda skříněk však nenajdete. Projekty kuchyní jsou propracovány do posledního detailu a zcela jednoznačně a srozumitelně jak pro zákazníka, tak projektanta i výrobce, aby tak nemohlo dojít k vzájemnému nepochopení představ a k překvapení až při montáži kuchyně.

Přijďte se přesvědčit do našeho Interiérového studia Pardubice. Najdete u nás tu svoji kuchyň na míru.


Kuchyně INFINI s trvalou hodnotou

Profesní zkušenosti tvůrců kuchyní INFINI předurčují jejich charakter. Příznačné je jejich prvotřídní provedení umožňující uživatelům nadprůměrný komfort. Bohaté užití přírodních i technických materiálů, špičkové vybavení zabudovanými technickými prvky a idividuální design, jsou jejich významnými rysy. Na první pohled je patrná nezaměnitelná nabídka vysokého uživatelského komfortu za relativně dostupnou cenu.

Každá kuchyně je originál

U kuchyní INFINI stačí zvolit základní stylizaci provedení a vše ostatní už záleží na Vás a kreativitě designera, s kterým kuchyni připravujete. Společně můžete vytvořit věrnou repliku rustikální babičkovské kuchyně, tradiční rodinnou kuchyň z masivních dřevin nebo moderní kuchyň současného designu. Je jedno jak složitý prostor máte k dispozici. Infini se umí přizpůsobit. K dispozici je více jak 20 variant tvaru frontálních dvířek, více než 300 druhů materiálů pro cca 2500 nábytkových prvků velké stavebnice. Pro realizaci kuchyně INFINI jsou podstatné tři základní věci, prostor, stylizace kuchyně a její předpokládaný rozpočet. 

Rozdíl je v nás

Kuchyně INFINI je v podstatě stavebnicový systém s vysokými technickými a kvalitativními parametry. Každý designer i jeho klient dostává k dispozici obrovský prostor k uplatnění nových řešení a osobitých nápadů. Předností naší tvorby je profesionální výrobní zázemí. Spojuje se v něm dovednost ruční práce s vyspělou technologií. Praktické zkušenosti s elektronickým informačním systémem, zaručujícím okamžitou dostupnost potřebných informací. Odvaha ke zpracování nejnáročnějších materiálů spolu s aplikací nových prvků nábytkové mechaniky. Inovačním vývojem prochází naše produkce každým dnem. V praxi, v těsném kontaktu s naším zákazníkem. Denně získáváme a realizujeme Vaše nové požadavky a vylepšujeme naše výrobky. Stejně tak aplikujeme nové komponenty, nábytkovou mechaniku a systémy zvyšující uživatelský komfort. Budujeme tým, který na prodejních místech a výrobním závodě denně plní Vaše individuální představy a přání. Zvolili jsme obtížnější cestu, ale jsme přesvědčeni, že do budoucna je jedinou a správnou.

Kvalita použitých materiálů

Při volbě vstupních materiálů akceptujeme pouze nejvyšší možnou kvalitu. Respektujeme i vyšší pořizovací ceny, pokud jde o produkty či materiály s vysokými užitnými a kvalitativními parametry. Náš zákazník musí dostávat jen to nejlepší co je na trhu v aktuálním čase dostupné. Nechceme náhražky, imitace či kopie s limitovanou dobou bezchybného provozu. Chceme skutečně trvalou hodnotu.

Technologická úroveň, kvalita práce

Vážíme si dokonale provedené řemeslné práce. Je to ta nejcennější deviza, vyrůstající z tradic předávaných z generace na generaci. Navzdory stále rostoucí úrovni technologií zůstanou lidská dovednost, zkušenosti a vztah k precizně odvedené práci nezastupitelnými. Jsme rádi, že těmito dovednostmi jsou obdařeni i naši spolupracovníci a těší nás, že je to patrné i v našich realizacích. Sebešikovnější ruce však nedokáží pracovat v takovém tempu a objemu jako špičková výrobní technologie. Proto ten největší objem výroby svěřujeme plně automatizovaným technologickým centrům. Propojeným s informační sítí, po které do výrobního závodu přichází klíčové informace od projektantů na vzdálených prodejních místech. Tato centra plní zadání - rychle, přesně a efektivně. S ohromující produktivitou. Navzdory obrovským investičním nákladům postupně zdokonalujeme naše technologické vybavení - od prvotního zpracování vstupních materiálů až po fázi konečné povrchové úpravy. Každý systém si vyžaduje důslednou kontrolu. Protože nic nejde jen tak samo, je systém kontroly naším stálým a do budoucna možná nejdůležitějším výrobním úkolem. Důvěřuj a prověřuj.

Kde působíme

Hlavní lokalitou našeho působení jsou Pardubice, protože v Pardubicích je vám k dispozici naše Interiérové studio. Naše služby můžete využít i v dalších městech, jako jsou Chrudim, Přelouč, Vysoké Mýto, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Choceň a Holice.

Za naše širší působiště považujeme nejen celý Pardubický kraj, ale také Královéhradecký kraj.

© Dřevokomplet s.r.o., všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek Develox